Webdesign & Tvorba www stránek

Kompletní servis tvorby www stránek pro jednotlivce i velké firmy, se specializací na malé začínající firmy (Start-Up), kterým poskytuji kompletní servis v oblasti webdesignu od plánování, tvorby www stránek, firemní identity až po online marketing.

Tvorba www stránek

Více než 2,5 miliardy lidí dnes používá internet každý den. A 90% z nich již na internetu alespoň jednou nakoupili nějaký výrobek či službu. Nezáleží na tom v jaké oblasti podnikáte, ale mít kvalitní www stránky je nejlepší způsob jak oslovit nové zákazníky, zvýšit své zisky a nastartovat své podnikání.

Mít vlastní www stránky a profesionální webdesign nemusí až tak finančně a časově náročné, jak si možná myslíte. Ba naopak, profesionální www stránky Vám ušetří čas i peníze! Chcete-li šetřit čas i peníze mohu Vám pomoci vytvořit nové www stránky s pozitivním dopadem na Vaše podnikání.

Webdesign & Tvorba www stránek

Mějte na paměti, že bez kvalitních www stránek přicházíte o řadu zákazníků, kteří využívají služeb konkurenčních firem, protože již od prvního pohledu jejich stránky působí profesionálně, přehledně a důvěryhodně! Webdesign & Tvorba www stránek

Co vše Vám mohu nabídnout

Webdesign Webdesign
Re-design webových stránek Re-design webových stránek
Údržba webových stránek Údržba webových stránek
Online marketing Online marketing
Sociální sítě Sociální sítě
Vývoj aplikací Vývoj aplikací
Logo & Logotype Logo & Logotype
Vizitky Vizitky
Web hosting & domény Web hosting & domény

Oslovte uživatele mobilních telefonů

Responzivní design pro mobily a tablety

Mít responzivní www stránky je v dnešní době prakticky nutnost, stačí se podívat na údaj, že 7 z 10ti lidí používá svůj mobil či tablet k prohlížení internetu. V roce 2014 poprvé převýšily mobilní telefony stolní počítače v přístupu na internet, a to převážné díky moderním sítím 4G a dnes již téměř všudypřítomné Wi-fi.

Responzivní webdesign je takový design, který Vašim stránkám umožňuje přizpůsobit se různým zařízením s různým rozlišením. Tím je zajištěno, že Vaše www stránky budou vypadat skvěle jak na stolních počítačích a laptopech tak i v mobilech či na tabletech.

6 důvodů proč mít responzivní www stránky

Růst mobilních uživatelů Růst mobilních uživatelů
Jedny stránky, mnoho zařízení Jedny stránky, mnoho zařízení
SEO optimalizace SEO optimalizace
Google upřednostňuje responzivní weby Google upřednostňuje responzivní weby
Přehledné a uživatelsky přívětivé Přehledné a uživatelsky přívětivé
Rychlejší načítání stránek Rychlejší načítání stránek

SEO optimalizace

Jestliže nemůžete najít své stránky na předních pozicích při vyhledávání na seznamu či googlu – je zde něco špatně! Pravděpodobně ani Vaši potencionální zákazníci Vás nenajdou a možná ani neví že existujete, protože nikdy Vaše www stránky nenajdou!

Přejete si to změnit a posunout se na lepší pozice ve vyhledávání, zlepši návštěvnost Vašich stránek a zvýšit prodeje a zisky? Pak nestačí zůstat jen u přání, musíte začít jednat! Začněte tím, že kontaktujete nějakého SEO odborníka necháte si Vaše stránky zanalyzovat. Napište mi, podívám se na Vaše stránky zdarma a doporučím Vám optimální řešení.

On-page SEO On-page SEO
  • Návrh klíčových slov a jejich zapracování do textu;
  • Tvorbu nových optimalizovaných textů;
  • Re-design zdrojového kódu podporující SEO optimalizaci;
Off-page SEO Off-page SEO
  • Link Building – budování sítě zpětných odkazů pro podporu Vašich stránek;
  • On-line kampaně na propagaci konkrétních produktů či služeb.
  • Visitors from social networks